REALITY ÚVĚRY INVESTICE FINANCE DOTACE VZDĚLÁNÍ
JOLK invest s.r.o.

Kancelář OPAVA:
náměstí Republiky 496/8
746 01  Opava

kancelář KRNOV:
Na Hradbách 121/25
794 01  Krnov

IČ: 29393591
DIČ: CZ29393591

tel: +420 721 721 127
e-mail: info@jolkinvest.cz
web: www.jolkinvest.czFinance

Nabízíme finanční poradenství a zprostředkování níže uvedených finančních programů a služeb:

  • Daňové úlevy a optimalizace
  • Životní pojištění
  • Investování
  • Hypoteční úvěry
  • Stavební spoření
  • Pojištění majetku
  • Důchodové spoření (II. pilíř)
  • Penzijní spoření (III. pilíř)

Daňové úlevy a optimalizace

Chcete vědět více o možnosti daňových úlev pro vás, celou vaši rodinu, zaměstnance i zaměstnavatele? Chcete si snížit vaše daňové odvody až o 24.000 Kč/rok (12.000 Kč + 12.000 Kč) a firemní odvody až o 30.000 Kč/rok? Pak se na nás s důvěrou obraťte a najdeme společně optimální řešení pro vás, vaši firmu nebo vašeho zaměstnavatele – přesně dle vašich představ.

Životní pojištění

Patříte mezi ty zodpovědné, kteří myslí na svou rodinu a blízké a chtějí je zabezpečit i pro případ nenadálých životních událostí? Chcete se spíše rizikově zajistit anebo chcete raději spořit, zhodnotit či investovat své finanční prostředky s výnosem cca 2,4 až cca 11 %/rok? Myslíte i na zajištění svých dětí? Zajímá vás možnost daňových výhod jak pro zaměstnance, tak i pro zaměstnavatele? S naším programem investičního životního pojištění si můžete životní pojištění "UŠÍT" přesně na míru? Navíc můžete využít jedinečné spořící účty s výnosem až 2,5 % až 4,0 %/rok? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Investování

Rádi byste výhodně investovali, ale nevíte, jak na to? Chcete zhodnotit vlastní investice o 4 až 20%/rok? Od toho jsou tady pro vás naši investiční specialisté, kteří vám poradí a zprostředkují přesně to, co požadujete.

Hypoteční úvěry

Potřebujete řešit nejenom své bydlení, ale třeba i podnikání v kombinaci s bydlením či pronájmem? Vyhovuje vám spíše delší doba splatnosti a nižší úroková sazba od 1,85 %/rok, aby nebyl váš rozpočet příliš zatížen? Pak hypoteční úvěr může být tím pravým právě pro vás. Poradíme vám od A do Z, jak vše správně nastavit přesně dle vašich potřeb a požadavků a pomůžeme vám zrealizovat vaše sny o bydlení.

Stavební spoření

Finanční produkt, který je bezpečným a oblíbeným produktem na trhu v ČR. Chcete výhodně spořit, zajistit si výhodný úvěr či chcete pouze poradit, jak získat státní podporu 10 %/rok a zhodnocení vašich investic ve výši cca 5,0 %?br /> Pak jsme tu právě pro vás.

Pojištění majetku

Také vnímáte stále častější zprávy o škodách způsobených rozmarným počasím? Chcete zajistit svůj majetek proti vandalům či ochránit před požáry? Máte vaše auto pojištěno i pro případ krádeže? Chcete být kryti i pro případ škody způsobené zaměstnavateli? Jsme připraveni Vám díky našim specialistům poskytnout dokonalou ochranu movitého i nemovitého majetku se slevou cca 30 až 50 %.

Důchodové spoření (II. pilíř)

Chcete vědět více o důchodovém spoření v II. pilíři? Víte PROČ byla tato reforma potřebná a proč byla spuštěna? Víte KDY ji můžete využít? Víte JAK můžete tuto velmi zajímavou finanční akci PASÍVNĚ nebo AKTÍVNĚ využít ve svůj prospěch? Chcete vědět více o tom, jak můžete získat ze státního rozpočtu 3 % z 28 % vašich prostředků (odvodů), které již dnes stejně hradíte do státní pokladny a navíc můžou být tyto všechny peníze dědičné pro vaši rodinu? Pak jste na správné cestě se o tomto důchodovém spoření dozvědět daleko více.

Penzijní spoření (III. pilíř)

Není vám lhostejná otázka vaší životní úrovně při odchodu do penze? Potřebujete poradit, jakou částku si spořit ve III. pilíři, aby naspořená částka byla dostatečná na zajištění důstojné životní úrovně? Vaše finanční situace vám nedovoluje spořit si příliš velkou částku, přesto chcete využít státní příspěvek, který penzijní spoření nabízí ve výší 23 až 30 %/rok? Pro vás pro všechny najdeme řešení.