Nabízíme finanční poradenství a zprostředkování níže uvedených finančních programů a služeb.

Daňové úlevy a optimalizace

  • Chcete vědět více o možnosti daňových úlev pro Vás, celou Vaši rodinu, zaměstnance i zaměstnavatele? Chcete si snížit Vaše daňové odvody až o 48.000 Kč/rok (24.000 Kč + 24.000 Kč) a firemní odvody až o 50.000 Kč/rok? Pak se na nás s důvěrou obraťte a najdeme společně optimální řešení pro Vás, Vaši firmu nebo Vašeho zaměstnavatele – přesně dle Vašich představ.

Životní pojištění

  • Patříte mezi ty zodpovědné, kteří myslí na svou rodinu a blízké a chtějí je zabezpečit i pro případ nenadálých životních událostí? Chcete se spíše rizikově zajistit anebo chcete raději spořit, zhodnotit či investovat své finanční prostředky s výnosem cca 2,4 až cca 11 %/rok? Myslíte i na zajištění svých dětí? Zajímá Vás možnost daňových výhod jak pro zaměstnance, tak i pro zaměstnavatele? S naším programem investičního životního pojištění si můžete životní pojištění „UŠÍT“ přesně na míru? Navíc můžete využít jedinečné spořící účty.  Pak nás neváhejte kontaktovat.

Investice

  • Rádi byste výhodně investovali, ale nevíte, jak na to? Chcete zhodnotit vlastní investice o 4% až 20% za rok ?  Od toho jsou tady pro Vás naši investiční specialisté, kteří Vám ukážou možnosti a zprostředkují Vám přesně to, co požadujete.

Úvěry na bydlení

  • Potřebujete řešit nejenom své bydlení, ale třeba i podnikání v kombinaci s bydlením či pronájmem? Vyhovuje Vám spíše delší doba splatnosti a nižší úroková sazba např.  cca od 1,99 %/rok, aby nebyl Váš rozpočet příliš zatížen? Pak úvěr na bydlení (tzv. hypotéka) může být tím pravým právě pro Vás. Poradíme Vám od A do Z, jak vše správně nastavit přesně dle Vašich potřeb a požadavků a pomůžeme Vám zrealizovat Vaše sny o bydlení.

Stavební spoření

  • Finanční produkt, který je bezpečným a oblíbeným produktem na trhu v ČR. Chcete výhodně spořit, zajistit si výhodný úvěr či chcete pouze poradit, jak získat státní podporu 10 %/rok a zhodnocení vašich investic ve výši cca 4,5 % ?  Pak jsme tu právě pro Vás.

Pojištění majetku

  • Také vnímáte stále častější zprávy o škodách způsobených rozmarným počasím? Chcete zajistit svůj majetek proti vandalům či ochránit před požáry? Máte Vaše auto pojištěno i pro případ krádeže? Chcete být kryti i pro případ škody způsobené zaměstnavateli? Jsme připraveni Vám díky našim specialistům poskytnout dokonalou ochranu movitého i nemovitého majetku se slevou cca 30 až 50 %.

Penzijní spoření

  • Není Vám lhostejná otázka Vaší životní úrovně při odchodu do penze? Potřebujete poradit, jakou částku si spořit na důchod, aby naspořená částka byla dostatečná na zajištění důstojné životní úrovně? Vaše finanční situace vám nedovoluje spořit si příliš velkou částku, přesto chcete využít státní příspěvek, který penzijní spoření nabízí ve výší 23 až 30 %/rok? Chcete využít daňové odpočty?  Pro Vás pro všechny vždy najdeme řešení.

V případě Vašeho zájmu o kterýkoliv výše uvedený finanční produkt nás neváhejte kontaktovat.